92 RYTUAŁ DLA MATKI ZIEMI Z MARIĄ BUCARDI, MEDYTACJA DLA ZIEMI. PEŁNIA KSIĘŻYCA I PÓŁCIENIOWE ZAĆMIENIE 30.11.2020

92-Rytual-dla-Matki-Ziemi-30.11.2020-Maria-Bucardi

92 Rytuał dla Matki Ziemi

 Rytuał dla Matki Ziemi 30 listopada 2020, niezwykła noc kiedy nastąpi także półcieniowe zaćmienie. 

Jest to pełnia w znaku Bliźniąt, której domeną jest komunikacja, dlatego nasze myśli i słowa są jeszcze ważniejsze!

Czy zalewa Cię fala bezsilności i frustracji, gdy słyszysz co dzieje się ze zwierzętami? Gdy widzisz jak nasza piękna przyroda jest wyniszczana? Mimo, że może wydawać się inaczej, MAMY SIŁĘ I SPOSOBNOŚĆ, BY TO ZMIENIĆ. 

Zapowiada się wyjątkowa pełnia księżyca, a wraz z nią nasz kolejny 92 Rytuał Dla Matki Ziemi, by wesprzeć energię dobra i światła tutaj na Ziemi, czego aktualnie bardzo potrzeba! 

Dlaczego to energetyczne spotkanie jest aż tak ważne? 

To również czas zaćmienia, czyli trudny i intensywny, kiedy przyroda i zwierzęta potrzebują naszej szczególnej opieki i ochrony.

Jak pomagamy? Przesyłając dobre myśli, co dla wielu może się nie wydaje niczym szczególnym, jednak ma POTĘŻNE znaczenie. Energia podąża za uwagą, jeśli więc wybieramy pozytywne myśli – to tę stronę wspieramy, ona rośnie w siłę. Jeśli nasza uwaga koncentruje się na negatywnym myślach, słowach, wydarzeniach – to karmimy negatywną stronę i ona rośnie w siłę jak Czarny Wilk z Indiańskiej przypowieści.

To takie proste, choć niełatwe do wykonania!

Dobre myśli i obrazy – kreują dobro na Ziemi.

Smutne myśli i obrazy – kreują smutny obraz Ziemi.

Otoczenie robi wszystko, by tylko ściągnąć nasze myśli, czyli uwagę na negatywne tory, dlatego nasze zadanie nie jest łatwe! Jednak mając tego świadomość, jesteśmy już krok do przodu.

Jeśli jesteś osobą wrażliwą, która odczuwa piękną więź z roślinami i zwierzętami, współodczuwasz razem z nimi, to mniej pewność, że razem jesteśmy silni, łączymy o 22:00 czasu polskiego nasze energie i zmieniamy ten świat na taki, jaki chcemy widzieć: cudowny, tętniący życiem, zdrowiem i bezpieczeństwem! 

Dalej panuje czas mroku (od 31.10 do 21.12), który możesz odczuwać, więc pamiętajmy, że najciemniej tuż przed świtem, dlatego nie można nie poddać!

Dowiesz się jeszcze więcej ciekawostek na temat tej pełni zaglądając tutaj: 

https://mariabucardi.pl/pl/p/Rytual-30.11.2020-swieca-intencyjna%2C-by-spelnic-Twoje-marzenia-i-usunac-problemy-1-swieca-1-intencja-Rytual-wykonuje-osobiscie-Maria-Bucardi/680

Jeśli interesuje Cię temat zaćmień słońca i księżyca:

https://bucardimaria.com/2020/11/09/30-11-poniedzialek-pelnia-w-bliznietach-i-polcieniowe-zacmienie-ksiezyca-rytual-dla-matki-ziemi-oraz-rytual-swiec-intencyjnych-a-14-grudnia-pelna-zacmienie-slonca-niezwyk/

Tematem jest Twoja osobista wolność, niezależność

Twoja indywidualna droga do wolności i niezależności!

SPRAWOZDANIE MARII BUCARDI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s