91 Rytuał dla Matki Ziemi 31.10.2020 Niebieski Księżyc w Samhain / Halloween oraz sprawozdanie Marii Bucardi

91 Medytacja dla Ziemi z Marią Bucardi, niebieska pełnia, Samhain

91 Rytuał dla Matki Ziemi

  91 medytacja dla Ziemi z Marią Bucardi, Rytuał dla Matki Ziemi w NIEBIESKĄ PEŁNIĘ KSIĘŻYCA w Samhain / Halloween. Niebieski księżyc zdarza się zazwyczaj co 2/3 lata w zależności od roku i przynosi wyjątkowe energie. W wielu językach jest nawet powiedzenie, że “coś zdarza się raz na niebieski księżyc”, czyli bardzo rzadko. NASTĘPNY TAKI MOMENT WYDARZY SIĘ DOPIERO W 2039! Od setek lat mówi się, że tej nocy zasłona między światem widzialnym, a niewidzialnym jest najcieńsza (możesz wrócić do książek “Kurs Magii” Marii Bucardi, aby przeczytać więcej na ten temat). Ten czas najlepiej świętować z ukochaną lub ukochanymi, najbliższymi osobami. 

Wyobrażasz sobie, że budzisz się z lekkością, idziesz do pracy, którą uwielbiasz, mówisz „dzień dobry” osobie, którą kochasz i która kocha Ciebie, masz dobre relacje z innymi ludźmi, którzy Cię wspierają i są życzliwi w każdej sytuacji (nawet tej problematycznej!), idziesz do sklepu i Pani również uśmiecha się do Ciebie. WSZYSCY SĄ ZDROWI i pełni swobody, lekkości. Masz pod dostatkiem zdrowego wegańskiego jedzenia, które jest dostępne wszędzie oraz pieniędzy na to, co lubisz robić, na swoje pasje. Możesz spędzać wiele czasu w naturze, która się zregenerowała i kwitnie jak nigdy wcześniej. Żyjesz wygodnie w swoim ekologicznym, zielonym domku i czujesz się jak w raju… 

To jest MOŻLIWE! To jest możliwe, ponieważ to Ty tutaj żyjesz i masz wielki wpływ oraz moc, by decydować. 

“Ziemia jako żywy organizm potrzebuje naszej pomocy, by oczyścić aurę, by poprzez dobre uczynki, dobre myśli, świetliste energie odbudować swoją siłę i moc do samoregeneracji i uzdrowienia”

W nadchodzącą pełnię wszyscy jednoczymy siły i mamy okazję TYLKO POPRZEZ DOBRE MYŚLI wysłane o 22:00 31.10.2020 WPROWADZIĆ OGROMNĄ ZMIANĘ NA ZIEMI, DOKONAĆ CUDÓW I ZMATERIALIZOWAĆ NASZE WIZJE BEZPIECZNEJ ZIEMI, pełnej wolności, piękna, spokoju, harmonii, gdzie wszystkie jej bogactwa są dostępne dla każdego, pełnej obfitości, zdrowia, miłości, zgody między ludźmi i wszystkimi Ziemianami, czyli ludźmi, zwierzętami, roślinami i innymi istotami.

JEŚLI JEST CI TRUDNO I MASZ PROBLEMY – MOŻESZ ZACZĄĆ OD DOŁĄCZENIA DO MEDYTACJI W NAJBLIŻSZĄ PEŁNIĘ 31.10.2020 (ORAZ KOLEJNE OCZYWIŚCIE), PONIEWAŻ TWOJA POMOC I WSZYSTKO CO WYSYŁASZ – WRÓCI DO CIEBIE ZWIELOKROTNIONE. Pomagając Ziemi – pomagasz również sobie.

Mrok potrafi sterować masą szarych ludzi, dlatego ma jeszcze siłę. Ale to, co my mamy jest niezwykłe! Mamy w sobie Światło, wysoką wartość, skarb, którym jest nasze serce! Nasze dusze są potężne i mają ogromną moc. To jest nieporównywalnie silniejsze niż “szarość”. Nawet jeśli nie czujesz się w pełni sił, to nie zapominaj o tym, ponieważ jesteś osobą wartością – inaczej nie trafiłbyś / nie trafiłabyś, nie czytałabyś/ nie czytałbyś tych słów. To tak proste 🙂 Jeśli myślisz o sobie inaczej, to tylko dlatego, że przeżyłaś / przeżyłeś wiele bólu w przeszłości, ALE NIE MUSIMY TEGO WIĘCEJ ZNOSIĆ, WKRÓTCE MOŻEMY TO ZMIENIĆ! Możemy uwolnić się od tego, uwolnić od bólu i przeszłości najpierw nas samych i PORUSZYĆ DOMINO, które ZBURZY STARE, CIASNE RAMY JAK KLATKI – na całej Ziemi. 

Pamiętasz grę domino, a właściwie jedną z opcji tej gry? Trzeba w niej ustawić klocki tak, aby się nie przewróciły, aby wszystkie stały w równym rządku, takie same, ponieważ gdy jeden klocek się wyłamie z szeregu, wychyli – to spowoduje fale reakcji łańcuchowych, czyli pociągnie inne za sobą 🙂 Gracz, który układa klocki w równych rządkach drży na samą myśl, ponieważ reakcja, którą to powoduje – jest poza jego kontrolą, nie do zatrzymania. Symboliczne, prawda? 

Na tym prostym przykładzie, widać wyraźnie ILE MOŻE SPOWODOWAĆ TYLKO JEDEN MALUTEŃKI KLOCEK 🙂

Możesz się czasem czuć jak “mały” człowiek, tak byliśmy wychowani i tak system na nas wpływa, abyśmy siebie postrzegali w taki sposób, abyśmy myśleli o sobie, że jesteśmy malutcy, więc po co próbować coś zmieniać. ALE TO MANIPULACJA! Jest to bardzo sprytnie zrobione, aby większość osób nie wierzyła w swoje możliwości. Dlaczego? Ponieważ są tak WIELKIE.

Każda wielka zmiana wymaga cierpliwości, zaangażowania i wytrwania, dlatego każda pełnia księżyca jest bardzo ważna. Tym razem w wytrzymałości i wręcz upartości pomoże nam energia statecznego Byka.

31 października jest pełnia księżyca w znaku Byka, który jest stateczny, silny, stoi twardo na ziemi i stąpa krok po krok do swojego celu, choćby nie wiem co! On potrafi skupić się na swoim zamierzeniu i do niego dążyć uparcie. Gdy pojawiają się przeszkody na jego drodze, gdy ktoś go atakuje – on jest jak skała w środku i na zewnątrz. Możemy zainspirować się tą pozytywną stroną znaku zodiaku, skupić na świetle wewnętrznym, na swoich celach oraz nie dać się rozproszyć, ani sprowokować. Czerwona płachta działa na byka tylko, gdy ten jest zdezorientowany, nie wie, gdzie idzie i jaki jest jego cel. Jeśli masz jakieś obawy, strach przed nieznanym, niewidzialnym – ta energia pomoże Ci stanąć na nogi w pełni sił, wziąć się w garść i powiedzieć temu “dosyć! Idę do realizacji moich marzeń, drogą zdrowia i szczęścia”. Ceremonie z Marią Bucardi pomogą Ci pozostać na tym kursie: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ 

Czy martwi Cię stan naszej Ziemi? Trafiają do Ciebie informacje na temat zwierząt i natury, przez które zalewa Cię fala negatywnych emocji i bezsilności? MAMY SIŁĘ I MOC TO ZMIENIĆ! Jest niezwykle ważny jeśli zależy Ci na losach Ziemi!

Możesz aktywować swoje bezpłatne Miejsce Mocy w Internecie, by być na bieżąco, otrzymać prezenty, książkę i przesłania aktualne Zwierząt Mocy i wiele szczegółów, ale NIE MUSISZ! Wystarczy połączyć się 31.10.2020 o 22:00 czasu Polskiego myślami i przesłać dobre energie.

Odsłuchaj sprawozdanie Marii Bucardi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s