Temat 40 Rytualu dla Matki Ziemi – 20.07.2016 – sroda – wiatr, komunikacja, inspiracja – Zywiol Powietrza


bucardi_maria_rytualy.jpgNamaste Kochani, dzis otrzymalam przeslanie – temat naszego 40 spotkania dla dobra naszej Matki Ziemi, by:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyc masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkanców naszej Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz dookola nas.

Tematem naszego 40 spotkania bedzie – Zywiol Powietrza – HI’IAKA – bogini Wiatrow.

Powietrze, oddech, wymiana, komunikacja, inspiracja.

Wiatr – Milosc

HI’IAKA – wg wierzen Hawajskich – Uzdrawiajaca Bogini Watrow jest Miloscia. Ludy hawajskie zwracaja baczna uwage na wiatr, skad wieje, co z soba niesie…

W naszym 40 Rytuale dla Matki Ziemi koncentrujemy sie na powietrzu, co nam niesie, jakie przeslania Istot Wyzszych, Istot Swiatla, jaka inspiracje, jakie wiesci od naszych przodkow…Zwroc uwage na oddech, zwroc uwage na powietrze dookola, zwroc uwage na mysli, zwroc uwage na komunikacje, inspiracje. Spotykamy sie w srode, a sroda to dzien w ktorym kroluje Zywiol Powietrza  oraz Merkury. Jakie ma to znaczenie dla Ciebie, dla mnie, dla Ziemi?  Otworz sie na boskie przewodnictwo.

W czasie spotkania mozesz koncentrowac sie na regeneracji powietrza, wyobrazac sobie czyste, swieze powietrze, czysta inspiracje wewnatrz Ciebie i tutaj na Ziemi, by dokonac uzdrowienia, szerzyc wraz z wiatrem Milosc do Ziemi i innych istot ja zamieszkujacych. Sila wiatru, sila powietrza jest ogromna. Zywiol powietrza kroluje wszedzie dookola, kazdy email, kazdy blog, kazda ksiazka, kazda mysl – wplywa na innych, wplywa na sytuacje tutaj na Ziemi!!! 

Dla mnie osobiscie Powietrze jest bardzo wazne – jestem urodzona w srode, moim przewodnikiem jest Merkury, moim Ascendentem sa Bliznieta! A czym dla Ciebie jest Zywiol Powietrza? Jak przy pomocy Zywiolu Powietrza – komunikacji, inspiracji, podrozy mozesz zrobic cos dla Ziemi?

Bierzesz udzial po raz pierwszy? Daj mi o tym znac, bym mogla przeslac Ci dokladne wskazowki przez email. Udzial jest naturalnie bezplatny z dobrej Woli, by pomoc Ziemi.

Zapisy: https://rytualymatkiziemi.wordpress.com/ – wyslij do mnie email – w tytule napisz 40 rytual Ziemi.

maria_bucardi_w_magicznej_oazie.jpg
Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa 
——————————————————–

Telepatyczne spotkanie anielskie już 2 sierpnia (wtorek) – Sierpień to czas gromadzenia – w tym spotkaniu koncentrujemy się na przyciąganiu magnetyźmie szczęścia, spełnienia, dobrobytu, miłości, zdrowia, konkretnych życzeń itp. Anielskie spotkanie w czasie nowiu księżyca ma na celu oczyszczanie Twojego otoczenia ze wszelkich negatywnych energii, usunięcie tego, co cię blokuje, przyciągnięcie tego, co chcesz otrzymać. 2 sierpnia 2016 we wtorek w momencie, gdy mamy Księżyc w Nowiu – spotykamy się z Aniołami, Siłą światła, by zmienić życie na lepsze… Nie zapomnij i Nie przegap tego terminu – ilość miejsc ograniczona – zapisz się tutaj:

——————————————————–

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s