Temat 35 Rytualu dla Matki Ziemi – 25.12.2015 (piatek) – centrum Twojej energii zyciowej – polaczenie z centrum Ziemi


Moi Najdrozsi Przyjaciele, Czytelnicy i Uczestnicy Rytualow dla Matki Ziemi,  przed nami juz 35 spotkanie 25.12.2015 (piatek) o godzinie 22.00 czasu polskiego. Tym razem wielu z Was bedzie mialo utrudniony udzial, ze wzgledu na czas Swiateczny, jednak jestem przekonana, ze chocby te 5 minutek uda sie wygospodarowac, by polaczyc sie z nami – w tak waznym momencie.

Tematem 35 Rytualu dla Matki Ziemi jest centrum energii zyciowej.

Tym razem w czesci srodkowej spotkania koncentrujemy sie na centrach energii w naszym ciele – aktywujemy je, a nastepnie uzyskana czysta energie przekazujemy do naszej Matki Ziemi.

Zajmujemy sie 3 glownymi centrami energii – na czubku glowy – centrum do ktorego wplywa energia zyciowa, polaczenie z naszym wyzszym Ja, dusza wyzsza. Centrum na wysokosci pepka – jako centrum uczuc, emocji, nizszego ja, intuicji oraz trzecim centrum, ktore znajduje sie na wysokosci narzadow plciowych i laczy nas z Ziemia, sila tworzenia.

35_rytual_ziemi_bucardi

Te trzy centra energetyczne sa odpowiedzialne za harmonie duszy wyzszej, ducha i ciala. W rytuale aktywujemy te centra i oczyszczamy je od gory, w dol, po czym laczymy sie z Ziemia. Jak dokladnie nalezy to wykonac opisze jeszcze dzis i wysle do Was Kochani przez email.

Jesli bierzesz udzial w naszych spotkaniach co miesiac – nie musisz sie zapisywac, jesli jednak bierzesz udzial po raz pierwszy – prosze zapisz sie przez strone: http://magiczny-swiat.com/opis/3609839/xxxv-35-rytual-dla-matki-ziemi-i-magicznej-oazy-25122015-nasze-energie-dla-naszej-planety.html  lub piszac do mnie przez email maria.bucardi@gmail.com w tytule nie zapomnij wpisac: zgloszenie na rytual dla Ziemi. Udzial jest naturalnie bezplatny z dobrej Woli, by pomoc. Wskazowki wysylam tylko do osob, ktore biora udzial co miesiac lub ktore wyslaly do mnie zgloszenia przez email.

Jesli wielu ludzi zrobi cos malego, to poruszy sie cos wielkiego.

Ciesze sie niezmiernie na nasz kolejny cudowny anielski rytual, do zobaczenia 25.12

Cel

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyc masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkanców naszej Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi.

 

rytual_ziemi

 

Nasza strona na Facebook:

rytualy_facebook_ziemi

 

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s