Jak dzialaja nasze rytualy?


Moi Kochani, dzis list od Wioli z podziekowaniem za pozwolenie na publikacje. Ukazuje on jak dzialaja nasze rytualy dla Matki Ziemi … Cytuje listy w calosci:

Dziękuję ;*

Miałam już nie odpisywać ale pamiętam rytuał dla Matki Ziemi dot. Wody. Wybrałam się wtedy nad zatokę  Gdańska i pamiętam jak pragnęłam  i wizualizowalam by delfiny wróciły.to był dla mnie piękny i osobisty rytual .. wtedy widziałam i wyobrażałam je sobie ze wróciły. .. zobacz na co sie natknęłam przed sekunda. … http://www.sfora.pl/polska/Sensacja-Delfiny-butlonose-w-Zatoce-Gdanskiej-Pierwszy-raz-od-100-lat-a79506

Jestem wzruszona;’)
Pozdrawiam Cię ciepło

delfiny

znalazłam stary raport z 20.12.2013

Najdroższa Mario,

Piszę dopiero dzisiaj, bo musiałam zebrać myśli. Rytuał wykonałam nad brzegiem morza Bałtyckiego, a w zasadzie nad brzegiem zatoki Gdańskiej, która jest bardzo zanieczyszczona. Do rytuału namówił mnie mój wewnętrzny głos, który w zasadzie KAZAŁ mi uczestniczyć w rytuale. Zmiany które przechodzę bardzo mi pomogły się odblokować, i pracować otwarcie swobodnie i z odwagą. Zaprosiłam do wzięcia udziału mojego wieloletniego przyjaciela, któremu staram się troche pomóc otworzyć się na tego typu działania.

W związku z tym, że Maciej kompletnie nie wiedział jak to ma wyglądać, 15 minut przed rytuałem przeczytałam mu z meila Twoje wskazówki. Zdecydowałam, że nie będziemy robić magicznego kręgu ponieważ nie byłam przygotowana, ( o mało co siły ciemności mi przeszkodziły! jak co miesiąc, zawsze przynajmniej godzine przed, jestem intensywanie kuszona innymi zajęciami)

Zaproponowałam, że jeśli Maciejowi ma pomóc w wizualizacji moja narracja, to będę mówić.
o 21:58 przywitaliśmy się z okolicznościami zastanymi, z księzycem z Aniołami, dosyć niesamowita rzecz się wydarzyła, Wyobraź sobie Mario, że własnie o 21:58, podczas gdy nad całą zatoką bły gęste chmury, to w momencie, gdy spojżałam nad głowę, zobaczyłam dziurę w chmurach w trakcie trójkąta, a w niej księżyc, i to był jedyny moment gdy go widziałam podczas rytuału, Symbol jaki mi się od razu skojażył, to trójkąt z okiem ( nieduży trojkąt, idealnie wpiswał się w niego ksieżyc), bo dokładnie tak to wyglądało tyle że bez kształtu powiek. Oraz z kartą tarota 3 denarów Crowleya. Wielki entuzjazm nas opanował, oczywiście Księzyc na wschodzie był 😉

Nad zatoką na wschodzi i zachodzie rysowała się wyraźnie łuna – szaro fioletowa – o 22 – dokładnie.
Zaczełam narracje zgodnie ze wskazówkami, maciej mimo ze nie ma o tym zielonego pojęcia po kilku zdaniach powiedział – czuje żywioły!, czuje energie! i faktycznie żywioł wiatru i wody był wyjątkowy, morze jak zaklęte reagowało na każde moje zdanie (myśli kierowałam na brzeg, momentami w chwili uniesienia wyciagalam ręce i kierowałam energie, prosto w wodę, sprawialo mi to wielką przyjemność) momentem kulminacyjnym była wiadomość dla Waleni, aby płyneły w otwarty ocean i przeslanie do nich miłosci. Ja naprawde poczułam je! Wyobrażałam sobie również delfiny w Bałtyku, które dawno temu znikneły, je rowniez czułam i widziałam, bardzo niezapomniane przeżycie, powiedziały, że wrócą tu za 25 lat. w kazdym razie ja to tak zrozumiałam, że jeszcze wiele pracy, ale zobaczymy się jeszcze w tym życiu ;)))))
Oczywiście poza tym, wizualizowalismy pozostale „punkty”, jednak te byly moje osobiste i bardzo wazde dla mnie. Fioletowo różowa energia mieszała się na brzegu i rozchodziła z każdą falą do wewnątrz morza. Po skonczonej pracy na kierunku wschodnim wykonalismy symbol kwiatu, i w tym momencie, morze wylało poza brzeg (ok 5 m – nie bylo wichury! to niesamowite!) i zamoczyło moje buty, Maciej powiedział – widzisz! Morze Cie słucha! ono słyszało nas! i odpowiedziało! cos w tym jest!

Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za fantastyczne przezycie 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s